Uitslagen

Uitslagen van wedstrijden zijn terug te vinden door op het logo van de wedstrijd te klikken.

Staat uw wedstrijd niet in het overzicht neem dan contact met ons op via info@time-team.nl.

 2023

VI Indoor estropada Portugalete / 2023 Bizkaiko Txapelketa

VI Indoor estropada Portugalete / 2023 Bizkaiko Txapelketa

30 december

NK Indoorroeien

NK Indoorroeien

16 december

Row for life 4.0

16 december

U' Row Challenge

U' Row Challenge

14 december

3ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

3ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

2 december

Hel van het Noorden

Hel van het Noorden

26 november

PROVINCES Indoor Rowing Competition

PROVINCES Indoor Rowing Competition

25 november

eRoning Games

eRoning Games

25 november

Korte Vliet Wedstrijden

Korte Vliet Wedstrijden

19 november

Argo Najaars Slotwedstrijden

Argo Najaars Slotwedstrijden

4 en 5 november

Asopos Najaarswedstrijden

Asopos Najaarswedstrijden

28 en 29 oktober

Coupe de France des régions

Coupe de France des régions

28 en 29 oktober

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

28 oktober

Australian Indoor Rowing Championships

Australian Indoor Rowing Championships

28 oktober

Njord Najaarswedstrijden

Njord Najaarswedstrijden

21 oktober

MoordRegatta

MoordRegatta

7 oktober

Okeanos Onderlinghe Wedstrijden

Okeanos Onderlinghe Wedstrijden

5 oktober

46. Landesmeisterschaften NRW inkl. NW RJ Talente-Cup

46. Landesmeisterschaften NRW inkl. NW RJ Talente-Cup

30 september en 1 oktober

Amstelbeker

Amstelbeker

24 september

Championnats de France bateaux longs senior et para-aviron

Championnats de France bateaux longs senior et para-aviron

23 en 24 september

Fylí Agon

Fylí Agon

23 september

1ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

1ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

23 september

Cottwich Almelo Regatta

Cottwich Almelo Regatta

17 september

2023 European Rowing Coastal & Beach Sprint Championships

2023 European Rowing Coastal & Beach Sprint Championships

1 t/m 3 september

Coupe de la Jeunesse

Coupe de la Jeunesse

28 t/m 30 juli

Dutch International Youth Regatta

Dutch International Youth Regatta

8 en 9 juli

KNSRB Beach Sprints

KNSRB Beach Sprints

8 juli

Championnats de France J16 et S-23

Championnats de France J16 et S-23

7 t/m 9 juli

Championnat national jeune et handi-valide jeune

Championnat national jeune et handi-valide jeune

6 en 7 juli

Dutch Masters Open

Dutch Masters Open

2 juli

NSRF Slotwedstrijden

NSRF Slotwedstrijden

1 en 2 juli

Championnat de France master

Championnat de France master

1 en 2 juli

Argo Sprintkampioenschappen

Argo Sprintkampioenschappen

30 juni

Gyas Meerkamp

Gyas Meerkamp

24 en 25 juni

Koninklijke- Holland Beker

Koninklijke- Holland Beker

24 en 25 juni

Championnats de France de Beach Rowing Sprint

Championnats de France de Beach Rowing Sprint

23 t/m 25 juni

Farstarodden & Open Nordic Rowing Championships

Farstarodden & Open Nordic Rowing Championships

17 en 18 juni

Orca Competitie Slotwedstrijden

Orca Competitie Slotwedstrijden

17 en 18 juni

Marlow Regatta

Marlow Regatta

17 juni

Heineken Okeanos Competitie Tweekamp

Heineken Okeanos Competitie Tweekamp

10 en 11 juni

Northwave Regatta

Northwave Regatta

10 en 11 juni

Ryrsjöregattan

Ryrsjöregattan

3 en 4 juni

ARB Bosbaanwedstrijden

ARB Bosbaanwedstrijden

3 en 4 juni

Championnats de France Senior et para-aviron Sprint et J18 bateaux longs

Championnats de France Senior et para-aviron Sprint et J18 bateaux longs

2 t/m 4 juni

53e Thetis Sprint

53e Thetis Sprint

2 juni

Nationaal Schoolroei Kampioenschap

Nationaal Schoolroei Kampioenschap

2 juni

Rottebokaal

Rottebokaal

27 en 28 mei

National Schools' Regatta

National Schools' Regatta

26 t/m 28 mei

Championnats de France d’aviron de mer

Championnats de France d’aviron de mer

26 en 27 mei

Westelijke Regatta

Westelijke Regatta

20 en 21 mei

Poplar Regatta

Poplar Regatta

14 mei

International Wedau Regatta

International Wedau Regatta

13 en 14 mei

Championnats de France UNSS et FFSU

Championnats de France UNSS et FFSU

13 en 14 mei

Raceroei Regatta

Raceroei Regatta

13 en 14 mei

Saurus International Regatta

Saurus International Regatta

6 en 7 mei

BOCHK Virtual Indoor Rowing Cup

BOCHK Virtual Indoor Rowing Cup

2 en 3 mei

Junior Sculling Regatta

Junior Sculling Regatta

1 mei

ZRB Roeiwedstrijden

ZRB Roeiwedstrijden

29 en 30 april

BOCHK Virtual Indoor Rowing Cup Trial Day

25 april

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

21 t/m 23 april

Bosbaan Voorjaarsregatta

Bosbaan Voorjaarsregatta

15 en 16 april

Traianus Regatta

Traianus Regatta

15 april

Championnats de France bateaux courts

Championnats de France bateaux courts

14 t/m 16 april

Amstel Skøll Cup

Amstel Skøll Cup

8 en 9 april

Varsity

Varsity

2 april

Aegir Lentesprint

Aegir Lentesprint

25 en 26 maart

Heineken Roeivierkamp

Heineken Roeivierkamp

18 en 19 maart

Head of the River Amstel

Head of the River Amstel

11 en 12 maart

Heineken Openings Toernooi

Heineken Openings Toernooi

11 en 12 maart

C.R.A.S.H.-B Sprints

C.R.A.S.H.-B Sprints

5 maart

Championnats de France longue distance

Championnats de France longue distance

4 en 5 maart

Åbne Fynske Mesterskaber

Åbne Fynske Mesterskaber

4 maart

National Junior Indoor Rowing Championships London

National Junior Indoor Rowing Championships London

3 maart

National Junior Indoor Rowing Championships Leeds

National Junior Indoor Rowing Championships Leeds

3 maart

Gyas-Hunze

Gyas-Hunze

25 en 26 februari

2023 World Rowing Indoor Championships

2023 World Rowing Indoor Championships

25 en 26 februari

St. Valentine's Day Regatta

St. Valentine's Day Regatta

12 februari

Shocker Sprints

Shocker Sprints

11 februari

Nordic Open - Indoor Rowing Championships

Nordic Open - Indoor Rowing Championships

11 februari

Championnat québécois d'aviron en salle

Championnat québécois d'aviron en salle

5 februari

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

5 februari

USRowing National Indoor Championships

USRowing National Indoor Championships

4 en 5 februari

Irish Indoor Rowing Championships

Irish Indoor Rowing Championships

4 februari

JARA Virtual Indoor Rowing Championship

JARA Virtual Indoor Rowing Championship

4 februari

Swedish Indoor Rowing Championships

Swedish Indoor Rowing Championships

4 februari

Defi Rameur

Defi Rameur

4 februari

Swiss Rowing Indoors

Swiss Rowing Indoors

28 januari

2023 European Rowing Indoor Championships

2023 European Rowing Indoor Championships

27 en 28 januari

Mitteldeutsche Ruderergometer-Meisterschaft

Mitteldeutsche Ruderergometer-Meisterschaft

21 januari

Ironmen Erg Classic

Ironmen Erg Classic

21 januari

Virtual Head of the Hooch

Virtual Head of the Hooch

21 januari

U' Row Challenge

U' Row Challenge

19 januari

Swedish Open

Swedish Open

8 januari

Jyske Mesterskaber

Jyske Mesterskaber

7 januari

 2022

4ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

4ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

31 december

Italian Indoor Rowing Challenge

Italian Indoor Rowing Challenge

18 december

ICF Open Virtual World Cup

ICF Open Virtual World Cup

17 december

V. PORTUGALETEko INDOOR ESTROPADA - 2022 Bizkaiko Txapelketa

V. PORTUGALETEko INDOOR ESTROPADA - 2022 Bizkaiko Txapelketa

17 december

NK Indoorroeien

NK Indoorroeien

10 december

Hel van het Noorden

Hel van het Noorden

27 november

PROVINCES Indoor Rowing Competition

PROVINCES Indoor Rowing Competition

26 november

Sjællandske Mesterskaber

Sjællandske Mesterskaber

26 november

Korte Vliet Wedstrijden

Korte Vliet Wedstrijden

20 november

Argo Najaars Slotwedstrijden

Argo Najaars Slotwedstrijden

5 en 6 november

Asopos Najaarswedstrijden

Asopos Najaarswedstrijden

29 en 30 oktober

Coupe de France des régions

Coupe de France des régions

29 en 30 oktober

Oceania Indoor Rowing Championships

Oceania Indoor Rowing Championships

29 oktober

3ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

3ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

29 oktober

Njord Najaarswedstrijden

Njord Najaarswedstrijden

8 en 9 oktober

Okeanos Onderlinghe Wedstrijden

Okeanos Onderlinghe Wedstrijden

6 oktober

Championnat de France sprint sénior

Championnat de France sprint sénior

1 en 2 oktober

MoordRegatta

MoordRegatta

1 oktober

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

1 oktober

Amstelbeker

Amstelbeker

25 september

Fylí Agon

Fylí Agon

24 september

Sprint-SM I rodd

Sprint-SM I rodd

24 september

Cottwich Almelo Regatta

Cottwich Almelo Regatta

18 september

SM, JSM & Farstarodden

SM, JSM & Farstarodden

26 t/m 28 augustus

Rådasiöregattan

Rådasiöregattan

13 en 14 augustus

Coupe de la Jeunesse

Coupe de la Jeunesse

5 t/m 7 augustus

Hong Kong Schools Sports Federation Virtual Indoor rowing competition

Hong Kong Schools Sports Federation Virtual Indoor rowing competition

4 en 5 augustus

World Police Fire Games (Dragonboat)

World Police Fire Games (Dragonboat)

31 juli

Arctic Circle Trails

Arctic Circle Trails

29 t/m 31 juli

EuroGames

EuroGames

28 t/m 30 juli

World Police Fire Games (Indoor Rowing)

World Police Fire Games (Indoor Rowing)

26 t/m 28 juli

World Police Fire Games (Outdoor Rowing)

World Police Fire Games (Outdoor Rowing)

23 en 24 juli

Arctic Circle Trails

Arctic Circle Trails

22 t/m 24 juli

Hjälmsjöregattan

Hjälmsjöregattan

16 en 17 juli

Dutch International Youth Regatta

Dutch International Youth Regatta

9 en 10 juli

KNSRB Beach Sprints

KNSRB Beach Sprints

8 juli

NSRF Slotwedstrijden

NSRF Slotwedstrijden

2 en 3 juli

Championnats de France J16 et S-23

Championnats de France J16 et S-23

1 t/m 3 juli

Argo Sprintkampioenschappen

Argo Sprintkampioenschappen

1 juli

Dutch Masters Open

Dutch Masters Open

26 juni

Koninklijke- Holland Beker / NK Groot voor Senioren

Koninklijke- Holland Beker / NK Groot voor Senioren

25 en 26 juni

Heineken Silver Gyas Meerkamp

Heineken Silver Gyas Meerkamp

25 en 26 juni

Championnat national jeune et handi-valide jeune

Championnat national jeune et handi-valide jeune

25 en 26 juni

Championnats de France de Beach Rowing Sprint

Championnats de France de Beach Rowing Sprint

24 t/m 26 juni

Orca Competitie Slotwedstrijden

Orca Competitie Slotwedstrijden

18 en 19 juni

Westelijke Regatta

Westelijke Regatta

18 en 19 juni

Championnat de France master

Championnat de France master

18 en 19 juni

Marlow Regatta

Marlow Regatta

18 juni

Erasmus Sprints

Erasmus Sprints

17 juni

Ryrsjöregattan

Ryrsjöregattan

4 en 5 juni

ARB Bosbaanwedstrijden

ARB Bosbaanwedstrijden

4 en 5 juni

Championnats de France bateaux longs

Championnats de France bateaux longs

3 t/m 5 juni

Nationaal Schoolroei Kampioenschap

Nationaal Schoolroei Kampioenschap

3 juni

52e Thetis Sprint

52e Thetis Sprint

3 juni

Okeanos Competitie Tweekamp

Okeanos Competitie Tweekamp

28 en 29 mei

Northwave Regatta

Northwave Regatta

28 en 29 mei

1ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

28 mei

National Schools' Regatta

National Schools' Regatta

27 t/m 29 mei

Rottebokaal

Rottebokaal

21 en 22 mei

Championnats de France d’aviron de mer

Championnats de France d’aviron de mer

20 en 21 mei

ZRB Roeiwedstrijden

ZRB Roeiwedstrijden

14 en 15 mei

Championnats de France UNSS et FFSU

Championnats de France UNSS et FFSU

14 en 15 mei

RSM Saurus International Regatta

RSM Saurus International Regatta

7 en 8 mei

Junior Sculling Regatta

Junior Sculling Regatta

2 mei

Raceroei Regatta & Laga Lustrum­wedstrijden

Raceroei Regatta & Laga Lustrum­wedstrijden

30 april en 1 mei

Traianus Regatta

Traianus Regatta

23 april

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

22 t/m 24 april

Invictus Games

Invictus Games

20 april

Bosbaan Voorjaarsregatta

Bosbaan Voorjaarsregatta

16 en 17 april

Totally Nereus Carpit Noctem

Totally Nereus Carpit Noctem

16 april

Championnats de France bateaux courts

Championnats de France bateaux courts

15 t/m 17 april

Amstel Skøll Cup

Amstel Skøll Cup

9 en 10 april

Varsity

Varsity

3 april

Swedish Indoor Rowing Championships

2 en 3 april

Aegir Lentesprint

Aegir Lentesprint

26 en 27 maart

Head of the River Amstel

Head of the River Amstel

19 en 20 maart

Heineken Openings Toernooi

Heineken Openings Toernooi

19 en 20 maart

Nordic Open - Indoor Rowing Championships

Nordic Open - Indoor Rowing Championships

19 maart

Heineken Roeivierkamp

Heineken Roeivierkamp

12 en 13 maart

Finnish Indoor Rowing Championship 2022 (6000m & 500m)

Finnish Indoor Rowing Championship 2022 (6000m & 500m)

12 maart

Deutscher Schüler-Ergo-Cup

Deutscher Schüler-Ergo-Cup

6 maart

Championnats de France longue distance

Championnats de France longue distance

5 en 6 maart

Åbne Fynske Mesterskaber

Åbne Fynske Mesterskaber

5 maart

Eesti MV sisesõudmises

Eesti MV sisesõudmises

5 maart

US Lightweight Indoor Rowing Championships

US Lightweight Indoor Rowing Championships

5 maart

Deutsche Indoor Hochschulmeisterschaften virtuell

Deutsche Indoor Hochschulmeisterschaften virtuell

27 februari

Gyas-Hunze

Gyas-Hunze

26 en 27 februari

2022 World Rowing Indoor Championships

2022 World Rowing Indoor Championships

25 en 26 februari

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

20 februari

USRowing Indoor National Championships / C.R.A.S.H.-B. Sprints

USRowing Indoor National Championships / C.R.A.S.H.-B. Sprints

13 februari

Maif Aviron Indoor

Maif Aviron Indoor

5 en 6 februari

Danske Mesterskaber

Danske Mesterskaber

5 februari

Finnish Indoor Rowing Championships

Finnish Indoor Rowing Championships

5 februari

Championnats de France UNSS d’aviron Indoor et rencontre nationale UGSEL

Championnats de France UNSS d’aviron Indoor et rencontre nationale UGSEL

4 februari

Canadian Indoor Rowing Championships

Canadian Indoor Rowing Championships

30 januari

Swiss Rowing Indoors

Swiss Rowing Indoors

29 januari

Swedish Open

Swedish Open

29 januari

Defi Rameur

Defi Rameur

29 januari

U' Row Challenge

27 januari

Scottish Rowing Indoor Championships

Scottish Rowing Indoor Championships

22 januari

29th International Indoor Rowing Race ALFA

29th International Indoor Rowing Race ALFA

22 januari

Ironmen Erg Classic

Ironmen Erg Classic

22 januari

Mitteldeutsche Ruderergometer-Meisterschaft

22 januari

Norwegian Indoor Rowing Championships

Norwegian Indoor Rowing Championships

22 januari

2022 Asian Rowing Virtual Indoor Championships

2022 Asian Rowing Virtual Indoor Championships

15 januari

Jyske Mesterskaber

Jyske Mesterskaber

8 januari

 2021

Italian Indoor Rowing Challenge

Italian Indoor Rowing Challenge

19 december

IV. PORTUGALETEko INDOOR ESTROPADA - Euskadiko Txapelketa 2021

IV. PORTUGALETEko INDOOR ESTROPADA - Euskadiko Txapelketa 2021

19 december

Pärnumaa ja ESS Kalev MV sisesõudmises

Pärnumaa ja ESS Kalev MV sisesõudmises

12 december

(M)Indoor-Cup

(M)Indoor-Cup

11 december

4ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

4ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

11 december

NK Indoorroeien

NK Indoorroeien

11 december

Mizuno British Rowing Indoor Championships

Mizuno British Rowing Indoor Championships

4 december

Hel van het Noorden

Hel van het Noorden

28 november

Sjællandske Mesterskaber

Sjællandske Mesterskaber

27 november

Korte Vliet Wedstrijden

Korte Vliet Wedstrijden

21 november

Korea Oullim Indoor Championships

Korea Oullim Indoor Championships

20 en 21 november

Irish PROVINCES Indoor Rowing Competition

Irish PROVINCES Indoor Rowing Competition

20 november

Eesti MV sisesõudmises pikamaa distantsil

Eesti MV sisesõudmises pikamaa distantsil

20 november

Argo Najaars Slotwedstrijden

Argo Najaars Slotwedstrijden

6 en 7 november

Duursportcompetitie

Duursportcompetitie

3 november

Coupe de France des régions

Coupe de France des régions

30 en 31 oktober

Australian IRC

Australian IRC

30 oktober

Njord Najaarswedstrijden

Njord Najaarswedstrijden

30 oktober

Asopos Najaarswedstrijden

Asopos Najaarswedstrijden

23 en 24 oktober

HOCR Global Remote Event

HOCR Global Remote Event

21 oktober

Okeanos Onderlinghe Wedstrijden

Okeanos Onderlinghe Wedstrijden

7 oktober

Heineken Roeivierkamp

Heineken Roeivierkamp

2 en 3 oktober

MoordRegatta

MoordRegatta

2 oktober

DRV JtfO Schulsport-Stafette

DRV JtfO Schulsport-Stafette

28 september

Amstelbeker

Amstelbeker

26 september

Championnat de France Sénior et J18 Bateaux Longs

Championnat de France Sénior et J18 Bateaux Longs

25 en 26 september

Fylí Agon

Fylí Agon

25 september

3ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

3ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

25 september

Cottwich Almelo Regatta

Cottwich Almelo Regatta

19 september

Korea Junior multi sports game

Korea Junior multi sports game

15 en 16 september

asensei British Rowing Virtual Championships

asensei British Rowing Virtual Championships

11 september

Championnats de France d'aviron de mer

Championnats de France d'aviron de mer

10 en 11 september

EHDC Bosbaan Regatta

EHDC Bosbaan Regatta

4 september

Racing into a new season BC!

Racing into a new season BC!

30 augustus t/m 6 september

JSM/SM Ryrsjön

JSM/SM Ryrsjön

27 t/m 29 augustus

Cascadia Rowing Canada Aviron Masters Challenge

Cascadia Rowing Canada Aviron Masters Challenge

18 juli

Championnat National Jeune, Championnat de France J16, Senior Sprint, para-aviron et Sport Adapté

Championnat National Jeune, Championnat de France J16, Senior Sprint, para-aviron et Sport Adapté

14 t/m 18 juli

Back to the start line BC!

Back to the start line BC!

5 juli

Dutch Masters Open

Dutch Masters Open

4 juli

Dutch International Youth Regatta

Dutch International Youth Regatta

3 en 4 juli

NSRF Slotwedstrijden

NSRF Slotwedstrijden

3 en 4 juli

Argo Sprintkampioenschappen | NSK Sprintroeien

Argo Sprintkampioenschappen | NSK Sprintroeien

2 juli

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 en 27 juni

SLEOS - Het Skadi/Laga eerstejaars openings spektakel

SLEOS - Het Skadi/Laga eerstejaars openings spektakel

26 en 27 juni

Westelijke Regatta / NK Groot Junioren

Westelijke Regatta / NK Groot Junioren

19 en 20 juni

Row(east)

Row(east)

19 en 20 juni

Marlow Regatta

Marlow Regatta

19 en 20 juni

Varsity

Varsity

13 juni

Junior Sculling Regatta

Junior Sculling Regatta

31 mei

National Schools' Regatta

National Schools' Regatta

29 en 30 mei

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

29 mei

U’ Row Challenge

U’ Row Challenge

20 mei

Amsterdamse U23 Sparwedstrijden

Amsterdamse U23 Sparwedstrijden

9 mei

May the 4th be with you

4 mei

Destination Tokyo / FFAviron

Destination Tokyo / FFAviron

25 april

Nationale Ruderregatta Schwyz / Lauerzersee

Nationale Ruderregatta Schwyz / Lauerzersee

24 april

Community Row Throwdown

24 april

Open Italian RowErg Championships

Open Italian RowErg Championships

18 april

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

17 en 18 april

Deutsche Indoor Hochschulmeisterschaften virtuell

Deutsche Indoor Hochschulmeisterschaften virtuell

10 april

Schools' Virtual Head of the River

Schools' Virtual Head of the River

6 april

Virtual Head of the River

Virtual Head of the River

4 april

Okeanos VUrsity

Okeanos VUrsity

3 april

Okeanos Onderlinge Openingstoernooi

Okeanos Onderlinge Openingstoernooi

27 maart t/m 7 april

Championnat  de Ligue Aviron Indoor connecté J10 à J14

Championnat de Ligue Aviron Indoor connecté J10 à J14

27 maart

San Diego Crew Classic

San Diego Crew Classic

27 maart

Sisäsoudun SM-kilpailut

Sisäsoudun SM-kilpailut

20 en 21 maart

Open Nordic Indoor Championship

Open Nordic Indoor Championship

20 maart

1ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

1ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

20 maart

Okeanos Onderlinge Hans Asjes Driekamp

Okeanos Onderlinge Hans Asjes Driekamp

13 en 14 maart

Norddeutsche Ergometermeisterschaft

Norddeutsche Ergometermeisterschaft

13 maart

US Lightweight Indoor Rowing Championships

US Lightweight Indoor Rowing Championships

13 maart

USRowing Indoor National Championships / C.R.A.S.H.-B. Sprints

USRowing Indoor National Championships / C.R.A.S.H.-B. Sprints

7 maart

Eesti MV sisesõudmises

Eesti MV sisesõudmises

6 maart

Åbne Fynske Mesterskaber

Åbne Fynske Mesterskaber

6 maart

Swiss Rowing Indoors

Swiss Rowing Indoors

6 maart

CZE Academic championships

CZE Academic championships

6 maart

CZE Academic Championships test

CZE Academic Championships test

3 maart

Swiss Sprints

Swiss Sprints

2 maart

RVW ErgoCup Hameln

RVW ErgoCup Hameln

27 februari

2021 World Rowing Indoor Championships

2021 World Rowing Indoor Championships

23 t/m 27 februari

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

14 februari

St. Valentine's Day Regatta

St. Valentine's Day Regatta

13 februari

Mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru

Mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru

13 februari

Evezős Ergométeres OB

Evezős Ergométeres OB

13 februari

SM i inomhusrodd

SM i inomhusrodd

7 februari

Canadian Indoor Rowing Championships

Canadian Indoor Rowing Championships

6 en 7 februari

Connecticut Indoor Rowing Championships

Connecticut Indoor Rowing Championships

6 februari

Finnish Indoor Rowing Championships

Finnish Indoor Rowing Championships

6 februari

Aviron Indoor

Aviron Indoor

30 en 31 januari

Danske Mesterskaber

Danske Mesterskaber

30 januari

Asian Continental Qualifier Event for 2021 WRICH

Asian Continental Qualifier Event for 2021 WRICH

24 januari

Ironmen Erg Classic

Ironmen Erg Classic

23 januari

ROWfit Virtual Irish Indoor Rowing Championships

ROWfit Virtual Irish Indoor Rowing Championships

23 januari

28th International Indoor Rowing Race ALFA

28th International Indoor Rowing Race ALFA

23 januari

Jyske Mesterskaber

Jyske Mesterskaber

9 januari

Virtual Training Challenge

Virtual Training Challenge

4 januari