Uitslagen

Uitslagen van wedstrijden zijn terug te vinden door op het logo van de wedstrijd te klikken.

Staat uw wedstrijd niet in het overzicht neem dan contact met ons op via info@time-team.nl.

 2021

Cascadia Rowing Canada Aviron Masters Challenge

Cascadia Rowing Canada Aviron Masters Challenge

18 July

Championnat National Jeune, Championnat de France J16, Senior Sprint, para-aviron et Sport Adapté

Championnat National Jeune, Championnat de France J16, Senior Sprint, para-aviron et Sport Adapté

14 t/m 18 July

Back to the start line BC!

Back to the start line BC!

5 July

Dutch Masters Open

Dutch Masters Open

4 July

Dutch International Youth Regatta

Dutch International Youth Regatta

3 en 4 July

NSRF Slotwedstrijden

NSRF Slotwedstrijden

3 en 4 July

Argo Sprintkampioenschappen | NSK Sprintroeien

Argo Sprintkampioenschappen | NSK Sprintroeien

2 July

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 en 27 June

SLEOS - Het Skadi/Laga eerstejaars openings spektakel

SLEOS - Het Skadi/Laga eerstejaars openings spektakel

26 en 27 June

Marlow Regatta

Marlow Regatta

19 en 20 June

Westelijke Regatta / NK Groot Junioren

Westelijke Regatta / NK Groot Junioren

19 en 20 June

Row(east)

Row(east)

19 en 20 June

Varsity

Varsity

13 June

Junior Sculling Regatta

Junior Sculling Regatta

31 May

National Schools' Regatta

National Schools' Regatta

29 en 30 May

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

2ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

29 May

U’ Row Challenge

U’ Row Challenge

20 May

Amsterdamse U23 Sparwedstrijden

Amsterdamse U23 Sparwedstrijden

9 May

May the 4th be with you

4 May

Destination Tokyo / FFAviron

Destination Tokyo / FFAviron

25 April

Nationale Ruderregatta Schwyz / Lauerzersee

Nationale Ruderregatta Schwyz / Lauerzersee

24 April

Community Row Throwdown

24 April

Open Italian RowErg Championships

Open Italian RowErg Championships

18 April

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein

17 en 18 April

Deutsche Indoor Hochschulmeisterschaften virtuell

Deutsche Indoor Hochschulmeisterschaften virtuell

10 April

Schools' Virtual Head of the River

Schools' Virtual Head of the River

6 April

Virtual Head of the River

Virtual Head of the River

4 April

Okeanos VUrsity

Okeanos VUrsity

3 April

Okeanos Onderlinge Openingstoernooi

Okeanos Onderlinge Openingstoernooi

27 March t/m 7 April

Championnat  de Ligue Aviron Indoor connecté J10 à J14

Championnat de Ligue Aviron Indoor connecté J10 à J14

27 March

San Diego Crew Classic

San Diego Crew Classic

27 March

Sisäsoudun SM-kilpailut

Sisäsoudun SM-kilpailut

20 en 21 March

Open Nordic Indoor Championship

Open Nordic Indoor Championship

20 March

1ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

1ª prueba del Circuito Open de Remo Indoor

20 March

Okeanos Onderlinge Hans Asjes Driekamp

Okeanos Onderlinge Hans Asjes Driekamp

13 en 14 March

US Lightweight Indoor Rowing Championships

US Lightweight Indoor Rowing Championships

13 March

Norddeutsche Ergometermeisterschaft

Norddeutsche Ergometermeisterschaft

13 March

USRowing Indoor National Championships / C.R.A.S.H.-B. Sprints

USRowing Indoor National Championships / C.R.A.S.H.-B. Sprints

7 March

Swiss Rowing Indoors

Swiss Rowing Indoors

6 March

CZE Academic championships

CZE Academic championships

6 March

Eesti MV sisesõudmises

Eesti MV sisesõudmises

6 March

Åbne Fynske Mesterskaber

Åbne Fynske Mesterskaber

6 March

CZE Academic Championships test

CZE Academic Championships test

3 March

Swiss Sprints

Swiss Sprints

2 March

RVW ErgoCup Hameln

RVW ErgoCup Hameln

27 February

2021 World Rowing Indoor Championships

2021 World Rowing Indoor Championships

23 t/m 27 February

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

Deutsche Ruderergometer​meisterschaften

14 February

Evezős Ergométeres OB

Evezős Ergométeres OB

13 February

St. Valentine's Day Regatta

St. Valentine's Day Regatta

13 February

Mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru

Mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru

13 February

SM i inomhusrodd

SM i inomhusrodd

7 February

Canadian Indoor Rowing Championships

Canadian Indoor Rowing Championships

6 en 7 February

Finnish Indoor Rowing Championships

Finnish Indoor Rowing Championships

6 February

Connecticut Indoor Rowing Championships

Connecticut Indoor Rowing Championships

6 February

Aviron Indoor

Aviron Indoor

30 en 31 January

Danske Mesterskaber

Danske Mesterskaber

30 January

Asian Continental Qualifier Event for 2021 WRICH

Asian Continental Qualifier Event for 2021 WRICH

24 January

ROWfit Virtual Irish Indoor Rowing Championships

ROWfit Virtual Irish Indoor Rowing Championships

23 January

Ironmen Erg Classic

Ironmen Erg Classic

23 January

28th International Indoor Rowing Race ALFA

28th International Indoor Rowing Race ALFA

23 January

Jyske Mesterskaber

Jyske Mesterskaber

9 January

Virtual Training Challenge

Virtual Training Challenge

4 January